www.ragai.info forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ragai.info forumas

Diskusijos

Like/Tweet/+1
Latest topics
» Kas nutiko cepkai???
admin crabas EmptyŠt. 06 06, 2015 8:10 am by マイクロ1

» Na configas kuris tikrai visiem patiks :)
admin crabas EmptyŠt. 06 06, 2015 8:06 am by マイクロ1

» Privilegijų neverti "adminai"
admin crabas EmptyKv. 10 02, 2014 7:02 pm by Naktis (Sadiste.`)

» public administratoriai
admin crabas EmptyKv. 09 11, 2014 10:36 am by Dangazas

» Inva1deR ;x adminas su aim hack
admin crabas EmptyAntr. 09 09, 2014 6:02 am by Pukis

» HYDROZ AR KAŽKAS TOKIO
admin crabas EmptyŠt. 07 26, 2014 7:33 pm by L6

» uz nieka ban nespectines
admin crabas EmptyPen. 07 25, 2014 3:01 pm by kofas

» bandyk. :DDDDDD
admin crabas EmptySk. 07 20, 2014 7:03 pm by C0la

» Reikia pagalbos!
admin crabas EmptySk. 07 20, 2014 3:15 pm by F3.14Z2


You are not connected. Please login or register

admin crabas

+4
arnius93
crabas
PysalemaleikuM
Gezas
8 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1admin crabas Empty admin crabas Tr. 08 29, 2012 7:48 am

Gezas



da zaibal jau nx su tokiom nesamonem krwa nizaxuj ban wos ne kiekwiena diena blt!! nespeji pradet lost jau ban krc!!! ir wisa laika taip pat ban ir tas pats admin!!! nob0dy banina bet kazkodel as gaunu nx!!
AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin crabas
[AMXBANS] You have 12 hours , 42 minutes and 34 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : nob0dy
[AMXBANS] Reason : ' WH '
[AMXBANS] Atsibaninimas+admin : http :
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 78.60.248.203 '
[AMXBANS] ========================================

2admin crabas Empty Re: admin crabas Tr. 08 29, 2012 7:50 am

Gezas



dw atbaninkit kas nors nick iOpen # LTU GeZa$

3admin crabas Empty Re: admin crabas Tr. 08 29, 2012 11:14 am

PysalemaleikuM

PysalemaleikuM

kita kart pries losadamas ar po bano gavimo padaryk greita screen shota kaip irodima, nes tokiu kaip tu "as ne cytas" pilni serveriai ...

4admin crabas Empty Re: admin crabas Pen. 08 31, 2012 9:45 am

crabas



Jei gavai bana tai buvo uz ka ! jei karta paspectatinau ir isitikinau kad WH pajunges , baninsiu VISADA ! nes kas pazaide su cheatasi , tas visada zais sujais , jau isitikinau .
O siaip Adminai turi spectatinimo meniu , ir ten mato ar tu taikais per siena i ora ar near seki taikini.


VA :

admin crabas Cstrike2012062915184180

5admin crabas Empty Re: admin crabas Pen. 08 31, 2012 10:42 am

arnius93



jus kurva lavonai ka jus matot? pajuskit skirtuma jei zmogus igudes i csa tai tokiuose mapuose kaip inferno,nuke,dust,train,assault jis ir sugebes nusaut per siena nes jis zinos kur yra zmogus... paimat,padarot screenshotus ir prasot kad atsiustu,jei ne prastot kad demo atsiustu ir negi taip sunku? man lygiai tas pats,tik pradedi lost ir iskart banas neva WH tai kas cia per xuijnia blt? AI BBD CIA KURVA ZERTVYNAS NX. SUSPROGDINT REIKTU SERVERINE NX...KURVA NORECIAU KAD KAS GERAI PAKENKTU JU SISTEMAI

6admin crabas Empty Re: admin crabas Pen. 08 31, 2012 10:48 am

crabas



Na tu ir hamavotas bernas Very Happy

Isjunge cheatus padare screenus ar demo . ir atsiunte , isijunge ir toliau durnina ! .
Mano bratka is UK zaidzia sitaip (pats man gyresi) .
Kiekvienam S**dui atsiras pagaliukas ji nukrapstyt.

7admin crabas Empty Re: admin crabas Kv. 09 06, 2012 8:36 am

Servas



1] isidekit i serva plugina kuris round starte dem irasineja kliento pusei.

2] anti wh geru pluginu pilna.
3] Servas visishkai pilnas bugu.,

Kai Mane banina tokie botai - jungiu serva lauk. pasimokys gal.

O jai ne, baigsis tuo:
kiekvienas mokes jungt serva lauk.

8admin crabas Empty Re: admin crabas Sk. 09 09, 2012 9:05 am

halhas123



Adminas is niekur nieka uzbanina. Reason o tu bijai keiktis nes mamyte neleidzia. Naxren man uz tai ban jei nesikeikiau. Adminas Topic Issue Evil or Very Mad

9admin crabas Empty Re: admin crabas Antr. 09 11, 2012 9:16 pm

crabas



Servas rašo:1] isidekit i serva plugina kuris round starte dem irasineja kliento pusei.

2] anti wh geru pluginu pilna.
3] Servas visishkai pilnas bugu.,

Kai Mane banina tokie botai - jungiu serva lauk. pasimokys gal.

O jai ne, baigsis tuo:
kiekvienas mokes jungt serva lauk.

o tu tai ne man pasakok, OK ! Kiek zinau 1 zmagus pakure serverius , 2-as nusipirko , ir dabar tik % renkasi. o kas viduj dedas jam gyliai gyliai ....

10admin crabas Empty Re: admin crabas Pen. 09 14, 2012 12:11 pm

n3xus



PysalemaleikuM rašo:kita kart pries losadamas ar po bano gavimo padaryk greita screen shota kaip irodima, nes tokiu kaip tu "as ne cytas" pilni serveriai ...

GAL IDEKIT I SERVA SUPISTA SISTEMA KURI DARO SCREENUS OUTO PRIES BAN 1-10screenu. AMX modas turi tokia funkcija.. ir dar jai neuztenka DEMO tegu raso nuo pat pradzios losimo visu playeriu. gal tada LAVONAI LAMERIAI atsipis. ir leis normaliems zaidejamss pazaisti?

11admin crabas Empty Re: admin crabas Pen. 09 14, 2012 12:14 pm

n3xus



arnius93 rašo:jus kurva lavonai ka jus matot? pajuskit skirtuma jei zmogus igudes i csa tai tokiuose mapuose kaip inferno,nuke,dust,train,assault jis ir sugebes nusaut per siena nes jis zinos kur yra zmogus... paimat,padarot screenshotus ir prasot kad atsiustu,jei ne prastot kad demo atsiustu ir negi taip sunku? man lygiai tas pats,tik pradedi lost ir iskart banas neva WH tai kas cia per xuijnia blt? AI BBD CIA KURVA ZERTVYNAS NX. SUSPROGDINT REIKTU SERVERINE NX...KURVA NORECIAU KAD KAS GERAI PAKENKTU JU SISTEMAI

MANO TOKIA PACIA DALIA Smile)) tik ijeinu 10min max ir ban .. kartais tik 3 roundus islosiu Smile)) dalbojobai nu. nes serveris darytas KOMERCIJAI. is to jie gauna litus. klausimas ar moka mokescius Smile ir klausimas kur sitie servai stovi gal reiketu DDOS ikalti Smile nes nepasimoko duxai niekada ir nelb kreipia demesi i zmoniu nuomone normali. kad ir kiek besakytai graziai negraziai px jiems. ir puse servo PODBOT prideta su nickais oriniais Smile) konkreti lavonu irstva. 13 metu is mamos tel USERI nusiperka ir vaidina PRO Smile)) artistai.

12admin crabas Empty wtf Pen. 09 14, 2012 7:14 pm

klisas



atsigauk,banas uz nieka,pats bunu cia adminu o cia kazkoks bl banina,geriau pasaudai ir vsio laisvas,atsipeikek...

13admin crabas Empty Re: admin crabas Kv. 10 11, 2012 2:09 pm

crabas



Kadangi temoje apie mane rasot tai iskart pasakysiu :

kadangi cia jau senokai zaidziu o atminti gera turiu , tai jei naudoji chetus ir dar naglai elgies , ir neduog dieve isijungsi " cs antiban" . tai tavo nikas jau tikrai bus baninamas is mano puses , nebent matysiu kad metei shuda malt .

Nors galit cheatint man PX !!!!
ADMIN - paiges nauja nakui tikrai NEPIRKSIU , kai padare 0.50 lt i diena VIP , tai dabar kas antras cheateris nusiperka VIP ir BB DEDA ant admino , o super adminu vienetai ir kui dasisauksi . Dabar as perku admina ir as nieko vip-cheateriui padaryt negaliu , tai as dejau ant tokios N E S A M O N E S

sutikciau pirk ADMIN ir net SUP.ADMIN , JEI VIP/antiban - nemaziau 3 LT PARA.

14admin crabas Empty Re: admin crabas Sk. 10 21, 2012 2:26 pm

crabas



Pypec atejo kazkoks VEDARAS ir net nepspectatindamas ipiso bana tipo WH . LOL serveris mirs iki nauju metu su tokiais URODAIS kaip VEDARAS niekas neis zaist Very Happy Very Happy Very Happy

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume