www.ragai.info forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ragai.info forumas

Diskusijos

Like/Tweet/+1
Latest topics
» Kas nutiko cepkai???
Admin Privilegijos EmptyŠt. 06 06, 2015 8:10 am by マイクロ1

» Na configas kuris tikrai visiem patiks :)
Admin Privilegijos EmptyŠt. 06 06, 2015 8:06 am by マイクロ1

» Privilegijų neverti "adminai"
Admin Privilegijos EmptyKv. 10 02, 2014 7:02 pm by Naktis (Sadiste.`)

» public administratoriai
Admin Privilegijos EmptyKv. 09 11, 2014 10:36 am by Dangazas

» Inva1deR ;x adminas su aim hack
Admin Privilegijos EmptyAntr. 09 09, 2014 6:02 am by Pukis

» HYDROZ AR KAŽKAS TOKIO
Admin Privilegijos EmptyŠt. 07 26, 2014 7:33 pm by L6

» uz nieka ban nespectines
Admin Privilegijos EmptyPen. 07 25, 2014 3:01 pm by kofas

» bandyk. :DDDDDD
Admin Privilegijos EmptySk. 07 20, 2014 7:03 pm by C0la

» Reikia pagalbos!
Admin Privilegijos EmptySk. 07 20, 2014 3:15 pm by F3.14Z2


You are not connected. Please login or register

Admin Privilegijos

+12
Dzinas Vezlys
ryzasss
crabas
Vitalj
Cork
VoLume
G3D5
Rubis
Sylve
waNN
Admin
Stifleris
16 posters

Pereiti prie : 1, 2  Next

Go down  Pranešimas [Puslapis 12]

1Admin Privilegijos Empty Admin Privilegijos Pen. 05 25, 2012 9:57 am

Stifleris



Sveiki, taigy manau labai padaugejo cheateriu gungame mod'e kadangi max ban laikas 5min speed laksto ban duodi grista po 5min ir vel su speed o kol tokie zaidzia su speed normaliu zaideju vis mazeja ir pasidaro neidomu zaist o ir man nusibosta kas 5min bananus metyt i speedus ir ne zaidimas cia jau. Sutinku Net Ir Admin Jau Laksto Speed Ar Taip SU Kokiais Cheat Ir Turi imuniteta nuo ban ir kai uzpiksta free players isijunge irgy ir td toks nevykelis admin davyneja ban arba net spec nejas banina uz nieka. bet padarytum koki vote uz geriausia admin ir duotum jam privilegija jei jis aktyvus kad eitu ban bent Ban 3dienom speedus tarkim AIm 2dienom wh 1dienai ir eitu admin ban nes db ir jie nebijo banu kai po 5min vel laimingi paruke losia. Atsiprasau uz gramatines klaidas (berastys ) . Smile

2Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Pir. 05 28, 2012 9:38 pm

Admin


Adminas

butent tave ir isrinksiu, parasyk i email: info@ragai.info steamid arba ip

https://ragai.forumlt.com

3Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Antr. 05 29, 2012 10:06 pm

waNN



Dauk yra nesamoniu serve, buna net tokiu daliku kad vogia nikus. Pavizdziui kaip mano "waNN" arba "nhL" "escobaras" "nwd". Visus zinau, loses mixus dahuja kartu ... zinau kad necitintu ir hujniu visokiu nedaritu. Eina belenkoks ciuvas i serva uzsiraso pisa su chetais, ir poto pasiziuri i serva ir matai kazkas su tavo nick ir galvoji kas per hujnia.
Arba buna Adminai belekokie nusiperka admin ir poto pisa bana vien todel kad uzpisa kad jie mirsta nuo to pacio zmogaus, ir px, nors zino kad jie necitina
Va tokie dalikai uzknisa irgi
bet ka padarisi

4Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Tr. 05 30, 2012 8:27 am

Admin


Adminas

tau irgi uzdesiu super admin. parasyk i info@ragai.info

https://ragai.forumlt.com

5Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Tr. 05 30, 2012 2:43 pm

Sylve



Sveiki, pasiulysiu pora daliku. 1. Manau reiketu pvz. po 20sec. laiko afk kickint is serverio, nes buna atsitinka taip kad admin stovi afk ir nieks negali kick. 2. Paskirstiti ban laika, tarkim cytas (aim,wh,speed) nuo 5 val iki 12val. Izeidimas 1-3 val. Nu zodziu supratot. Dar galetu but jei kieikes zmogus rasyt pvz ''Myliu Cepka'' ar kazkas kita. Buna dar zmones piksta del nematomumo, manau reiketu padaryt ryskesnius arba isvis isimti sita privilegija.

6Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Sk. 06 03, 2012 2:56 pm

Rubis



sveiki, dazniausiai zaidziu csdm.pasienis serve. Pasikeitimai man patinka isskyrus banu dejimas, 7 minutem. manyciau tikrai yra mazai.

7Admin Privilegijos Empty Nu nu nu Pir. 06 04, 2012 1:34 pm

G3D5


Adminas

Va va pridalink dabar nepilnameciams superiu... Tai as is vis nepazaisiu ..

Esme tame kad puse situ serveriu zaideju yra 12-16~metuku.. Jie nemoka zaisti cs`o.. Visada verkia kad visi cyteriai nors net nezino kaip atskirti cyteri ..
Tai as tikrai nemanau kad turetum dalinti adminus zmonems kuriu net nezinai kaip jie zaidzia .. ir ar moka atskirti cyterius ... taip kad..

Na as savo nuomone issakiau o tu daryk kaip nori....

8Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Št. 06 09, 2012 1:00 pm

Admin


Adminas

darau viska kad sumazinciau chyteriu..

https://ragai.forumlt.com

9Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Pen. 06 15, 2012 2:03 pm

G3D5


Adminas

Admin rašo:darau viska kad sumazinciau chyteriu..
Ei neskubek!!! dalinti belekam tu adminu!
Poto normalus adminai tokie kaip as negali zaisti!
Dauguma neatskiria cyterio nuo gerai zaidziancio ...!!!
As jau tu super adminu prisiziurejas iki soties per pusmeti!
Reiktu visu pirma manau juos pastebeti kaip zaidzia ir ka jie daro su paprastu adminu .. o tik tada manau dalinti adminus! arba dar geriau balsavima koki nors. .. tik nezinau nei kaip nei kur! :)Kad poto neprisidarytum daugiau problemu su adminais nei su cyteriais ...

10Admin Privilegijos Empty admin Pen. 06 15, 2012 11:10 pm

VoLume



As esu ganetinai aktyvus zaidejas ir ilgai laiko prazaides cs Wink suprantu dauk ir viska budavo laikai cm budavo ir normalus zaidimas, dabar labiau i normalu zaidima ir jau 1 metai kazkur zaidziu pasieni. Kiek mates super adminu yra noramliu tikrai nieko negaliu pasakyt bet yra ir isvis be komentaru, bet jai reik komentuosiu, Cheateriu yra aisku kartais labai sunku pastebet, galiu padet serveriui klesti ir pustis platinti serva ir priziureti tvarka pasieni. Wink

11Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Št. 06 16, 2012 7:32 pm

G3D5


Adminas

VoLume rašo:As esu ganetinai aktyvus zaidejas ir ilgai laiko prazaides cs Wink suprantu dauk ir viska budavo laikai cm budavo ir normalus zaidimas, dabar labiau i normalu zaidima ir jau 1 metai kazkur zaidziu pasieni. Kiek mates super adminu yra noramliu tikrai nieko negaliu pasakyt bet yra ir isvis be komentaru, bet jai reik komentuosiu, Cheateriu yra aisku kartais labai sunku pastebet, galiu padet serveriui klesti ir pustis platinti serva ir priziureti tvarka pasieni. Wink

Tu pats supranti ka rasai ? Zaidi rimta cs normalu cs cm ... Smile dabar tik rimta. .. krc botagas esi .. Smile Adminu visokiu yra visokiu reikia! Chyteri lengva pastebeti jei zinai kaip! Dar vienas nardantis! geriau pasiulyk kaip isvengti cyteriu! o ne normalius cs`us zaisk masofkei! Smile Pankas!

12Admin Privilegijos Empty Admin Privilegijos Št. 06 16, 2012 10:09 pm

VoLume



Visokiu nereikia reike normaliu o netokiu kurie ateina blogos nuotaikos ir banina visus. Norit normalaus servo reikia palaikyt tvarka , o ne suda malt tu moki pastebet cheaterius sakai bet labai hujovai stebi. As esu logiskas zaidejas o ne tas kur zaidze begalvos ir nieko nesupranta apie cs Wink taip kad baik tu cia stumt ir nesamones sneket ir mokykis zaist Wink kai prades banint masofkese kai mane tada galesi vadintis normaliu zaidejum Wink

13Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Sk. 06 17, 2012 4:46 pm

G3D5


Adminas

VoLume rašo:Visokiu nereikia reike normaliu o netokiu kurie ateina blogos nuotaikos ir banina visus. Norit normalaus servo reikia palaikyt tvarka , o ne suda malt tu moki pastebet cheaterius sakai bet labai hujovai stebi. As esu logiskas zaidejas o ne tas kur zaidze begalvos ir nieko nesupranta apie cs Wink taip kad baik tu cia stumt ir nesamones sneket ir mokykis zaist Wink kai prades banint masofkese kai mane tada galesi vadintis normaliu zaidejum Wink

Neturiu as ka tau atsakyti Smile Botas manau ir tiek! Smile tu butum vienas is tokiu adminu kaip po "solonikas" banintum visus, visi tau butu kodai, visi negeri ir negrazus Very Happy zdz sekmes verkslenant!

14Admin Privilegijos Empty Cork Pir. 06 18, 2012 6:32 pm

Cork



jojo ce biski manau persistengei su tais superadmin ...snekuciai ateina pasiskundia ir booom superadmin,nesvarbu kad jie supernoobai ir pan...suprantu kad pats neperdaugeusiai losi cs bet tikrai butu gera ideja isrinkit balsavimu pora normaliu adminu kurie palaikytu tvarka nes tikrai yra pastoviu zaideju kurie buna kiekviena diena serveryje.

15Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Antr. 06 19, 2012 1:29 pm

Vitalj



Admin rašo:darau viska kad sumazinciau chyteriu..

Bent foruma paskaityk, ir nuimkit tas nsmn ban privilegijas uz 5lt. Palikit tik Super admin jas nes nusiperka mažamečiai, kiek galima jau dejuot pas jus. CSDM serve 0 priežiūros.

16Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Kv. 06 21, 2012 1:29 pm

crabas



vien zo , megau si serva , bet poto kai adminams banus mazino mazino ir mazino , pastaruoju metu visaj nueme dali priveligiju . tai visai liko tik kad gali 6 H bana kam ipist , ir tiek .

turiu visa "black_list" cheteriu visad juos baninau , ir kritini bug'a rades ( adminas PM'e gaves . o dabar nematau tikslo . Gal cia savininko tikslas pardavidet daugiau SUPEr.adminu , nezinau , bet as nesiruosiu tokio pirkt .
O siaip biski nevaikiskas skirtumas tapo tarp adminu ir super adminu .

Gal vertetu pagal vot apie adminu filtravima ira teiciai "IP_ paslauga neteikiama" gal tokiu budu atsiseikes nesveiki adminai ( perkantysant uz tevu saskaitos paslaugas ) , pradineme puslapyje pateikt IP black lista kuriems paslauga neteikiama , panaudojus scripta nu rodyt ar ju IP paslauga teikiama ar ne , su perspejimu
" prasom susipazint ar jums paslauga teikiama , nes pinigai nebus grazinami ,"

pirk admino nesiruosiu daugiau , nes vakar uzejau i GUN_ moda ir cheterio negalejau nei banint , nei kickint (daugelis mane zino ).

p.s. padarykit tada visai :

admin 1 ( aka VIP ) = 5 lt
unban
ginklai
savaite - galioja

amin 2 (aka admin) = 10 lt
unban
ginklai
BAN 60 min
menesi galioja

admin 2 (........) = 40 lt
unban
ginklai
ban 360 min
expa duot gali
det votemap
Kickint
3 men galioja

admin 3 (aka super) = 100 lt
unban
ginklai
ban 720 min
expa duot gali
keist mapa
Kickint
visos AMX_ komandos
6 men galioja

admin 4 = 250 lt
.....
galioja metus



Paskutinį kartą redagavo crabas, Kv. 06 21, 2012 2:57 pm. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : xорошый мысля , всегда опосля.)

17Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Kv. 06 21, 2012 4:41 pm

Vitalj



Žodžiu, servas neblogas, tik tiek kad Admin neprižiūri ir tvarkos 0.
Ps. +1. Galėtų išvis nepardavinėt Admin privilegijų, tik palikt VIP kad vaikam smagiau būt žaist. O BAN teisias palikt superadmin.

18Admin Privilegijos Empty pasienis Kv. 06 21, 2012 7:25 pm

ryzasss

ryzasss
Adminas

Vitalj rašo:
Admin rašo:darau viska kad sumazinciau chyteriu..

Bent foruma paskaityk, ir nuimkit tas nsmn ban privilegijas uz 5lt. Palikit tik Super admin jas nes nusiperka mažamečiai, kiek galima jau dejuot pas jus. CSDM serve 0 priežiūros.

jeigu turi omeny pasienis csdm. nusipirk steama ir pridek ryzasss steame, kai busiu online parasyk ateisiu , paziuresiu, ir nubausiu jai chytina!

19Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Št. 06 23, 2012 5:46 pm

crabas



adminams nuimta expos paslauga , cia dabar uz kokius grybus ? gal visai palikit admin nuo vip skirtusi kad gali 60 min ban det , visaj nesamones padaret , gun mode net ban det negaliu. uzejo ****** nickas " a " tei niekaip negalejau jo isbanint 2 nekaltus uzbaninau , o atbanint neturiu teisiu . krc visiska nesamone darot su teisem ! adminus dalinat bele kam jokio filtro poto jiems apribojat galimybes , tai visa na*uj admina dalinat super kad pirkt ? cia jau pas kazka dydibes manija !!!!! servu kur pasaudyt DAFIGA nei sis vienintelis , nei paskutinis . Biski nesamoningai elgiamasi , beje kiek pastebejau adminui tik 30 % rupi visa kita pelnas = admin +ban +unban.

sekmingai zhlugdant serveri.

20Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Pir. 06 25, 2012 3:21 am

Dzinas Vezlys

Dzinas Vezlys

Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||

http://Www.fb.com/MuzikaTavoAusim

21Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Pir. 06 25, 2012 3:24 am

Dzinas Vezlys

Dzinas Vezlys

Dzinas Vezlys rašo:Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||
||| TESIAM |||

Ryzu irgi esu jau pasipiktines , kad buvo pradejas dalinti free banus uz tai , kad ping siekia 50-80ms... Ir jam del to tipo " Lagina " .. Biski ne logiska sakyciau. Bet jau ryzo kazkaip serve nebematau nzn ar jus jam nuemet super admin ar ka padarete , ar pats pasieme atostogu Smile

http://Www.fb.com/MuzikaTavoAusim

22Admin Privilegijos Empty uhhhh Pir. 06 25, 2012 2:57 pm

ryzasss

ryzasss
Adminas

Dzinas Vezlys rašo:
Dzinas Vezlys rašo:Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||
||| TESIAM |||

Ryzu irgi esu jau pasipiktines , kad buvo pradejas dalinti free banus uz tai , kad ping siekia 50-80ms... Ir jam del to tipo " Lagina " .. Biski ne logiska sakyciau. Bet jau ryzo kazkaip serve nebematau nzn ar jus jam nuemet super admin ar ka padarete , ar pats pasieme atostogu Smile

Lopas nx 80 ping tas pats kas 160!! ka ten servas raso px, konsolei ping parasyk ir pamatysi tikra ping zaideju LOPAS nx!
O atostogu nesiruosiu Smile greit pasimatysim mulki Twisted Evil

lol!

23Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Antr. 06 26, 2012 7:09 pm

Dzinas Vezlys

Dzinas Vezlys

ryzasss rašo:
Dzinas Vezlys rašo:
Dzinas Vezlys rašo:Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||
||| TESIAM |||

Ryzu irgi esu jau pasipiktines , kad buvo pradejas dalinti free banus uz tai , kad ping siekia 50-80ms... Ir jam del to tipo " Lagina " .. Biski ne logiska sakyciau. Bet jau ryzo kazkaip serve nebematau nzn ar jus jam nuemet super admin ar ka padarete , ar pats pasieme atostogu Smile

Lopas nx 80 ping tas pats kas 160!! ka ten servas raso px, konsolei ping parasyk ir pamatysi tikra ping zaideju LOPAS nx!
O atostogu nesiruosiu Smile greit pasimatysim mulki Twisted Evil

lol!

Tai pas mane ping 5-25 , o pas tave 50 tai kas cia nusipelnes bano del ping? ^^

http://Www.fb.com/MuzikaTavoAusim

24Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Antr. 06 26, 2012 7:14 pm

ryzasss

ryzasss
Adminas

Dzinas Vezlys rašo:
ryzasss rašo:
Dzinas Vezlys rašo:
Dzinas Vezlys rašo:Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||
||| TESIAM |||

Ryzu irgi esu jau pasipiktines , kad buvo pradejas dalinti free banus uz tai , kad ping siekia 50-80ms... Ir jam del to tipo " Lagina " .. Biski ne logiska sakyciau. Bet jau ryzo kazkaip serve nebematau nzn ar jus jam nuemet super admin ar ka padarete , ar pats pasieme atostogu Smile

Lopas nx 80 ping tas pats kas 160!! ka ten servas raso px, konsolei ping parasyk ir pamatysi tikra ping zaideju LOPAS nx!
O atostogu nesiruosiu Smile greit pasimatysim mulki Twisted Evil

lol!

Tai pas mane ping 5-25 , o pas tave 50 tai kas cia nusipelnes bano del ping? ^^
Pas mane PING ne 120!!! as Baninau ir baninsiu su PING 120 ir virs!!! nes servas lagina!! tema baikta!

25Admin Privilegijos Empty Re: Admin Privilegijos Antr. 06 26, 2012 7:50 pm

Dzinas Vezlys

Dzinas Vezlys

ryzasss rašo:
Dzinas Vezlys rašo:
ryzasss rašo:
Dzinas Vezlys rašo:
Dzinas Vezlys rašo:Ajajai , labai jau neatidziai renkat adminus , cia jau darote daug klaidu , kad cia jum pakruia kelias pasakeles del chyteriu ir pns.. Poto ateini i serva tie "Debiliukai" su super adminais pradeda rodyt savo "KLASE" nors isvis bent jau man gilei px ant ju Smile Man jie nieko neparodys , as kiek jau banu gaves ant pasienio ir vien del to kad super adminai perzengia savo privalumus ( ta prasme , daro tai ko negali.) Na pvz , gauti ban uz tai , kad meti fb ir jis ispasokos beges tau uzlenda ant to fb ir pradeda kaltint tave kad specialei o po 2min ir va dovalene Banas.. Nu seip galetumet susimastyt, JaBaKaPaT seip nevertas super admin, labai daug free ban is jo esu mates .
||| PRITRUKO VIETOS |||
||| TESIAM |||

Ryzu irgi esu jau pasipiktines , kad buvo pradejas dalinti free banus uz tai , kad ping siekia 50-80ms... Ir jam del to tipo " Lagina " .. Biski ne logiska sakyciau. Bet jau ryzo kazkaip serve nebematau nzn ar jus jam nuemet super admin ar ka padarete , ar pats pasieme atostogu Smile

Lopas nx 80 ping tas pats kas 160!! ka ten servas raso px, konsolei ping parasyk ir pamatysi tikra ping zaideju LOPAS nx!
O atostogu nesiruosiu Smile greit pasimatysim mulki Twisted Evil

lol!

Tai pas mane ping 5-25 , o pas tave 50 tai kas cia nusipelnes bano del ping? ^^
Pas mane PING ne 120!!! as Baninau ir baninsiu su PING 120 ir virs!!! nes servas lagina!! tema baikta!

Taip taip uz teisybe pykstama , nervinkis toliau Smile

http://Www.fb.com/MuzikaTavoAusim

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 12]

Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume