www.ragai.info forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ragai.info forumas

Diskusijos

Like/Tweet/+1
Latest topics
» Kas nutiko cepkai???
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyŠt. 06 06, 2015 8:10 am by マイクロ1

» Na configas kuris tikrai visiem patiks :)
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyŠt. 06 06, 2015 8:06 am by マイクロ1

» Privilegijų neverti "adminai"
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyKv. 10 02, 2014 7:02 pm by Naktis (Sadiste.`)

» public administratoriai
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyKv. 09 11, 2014 10:36 am by Dangazas

» Inva1deR ;x adminas su aim hack
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyAntr. 09 09, 2014 6:02 am by Pukis

» HYDROZ AR KAŽKAS TOKIO
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyŠt. 07 26, 2014 7:33 pm by L6

» uz nieka ban nespectines
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptyPen. 07 25, 2014 3:01 pm by kofas

» bandyk. :DDDDDD
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptySk. 07 20, 2014 7:03 pm by C0la

» Reikia pagalbos!
galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) EmptySk. 07 20, 2014 3:15 pm by F3.14Z2


You are not connected. Please login or register

galingasis super adminas CARAS iš rusijos :)

5 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

ghN



Nagi, erelio akie, mesk mano demkę, tegul žmonės pasižiūri Smile

Forwarder



ghN rašo:Nagi, erelio akie, mesk mano demkę, tegul žmonės pasižiūri Smile
o ir u cia, man ir idomu demo gauti :)ban is oro gavau...

"smogikas : gaila kad demo nepadariau nes nemokejau" , ir kame esme dar buvau minuse stume stume visi uz nieka, uztylo, pist ziuriu addet to ban list :Dnei demo kas turejo nei ka, galima sakyti savanaudiskai, pats caras nieko nesake...

o tie sonixai visi- vaikai , susikti snargliai galvoja, kad turi koses galvoje, bet jos ten tikrai nera.

ghN



Esmė nesikeičia, demkę aš pats turiu tuo momentų kai gavau baną nuo didingo rusijos piliečio caro Smile įdomu ar jis ją turi Wink žodžiu, adminas, pm numesk arba skype hopeless.k23 atsiūsiu jei kas Smile visgi reike atimt ta superį iš to svetimšalio Smile

caras*

caras*

Agirdi ghn, gaudavai ban ne 2 ir ne 3 kartus, ne tik nuo manes. Recorda as turiu, jei kazkas is superiu paprasys - atsiusiu. Tau net nemeginsiu.
P.S. as ne is Rusijos.
2 P.S CaRaS*

ghN



agirdi agirdi, kaimieti tu, ne nuo taves? visiem daejo, kad nieko nenaudoju, tik ne tau, vabalas tu esi, nusipirkes ta superi ahuielini Smile visi spectina, irashineja ir zhiuri, o ka tu? pazhiuri savo erelio akim ir matai kad pajunges? duxas tu esi ne zhmogus Smile
P.S. CaRaS*
P.S. lopas tu Smile

Mantas.



Lopas tas caras, sudus valgo Very Happy 

ghN



Carai, duxe tu duxe, ateini ir ishkart banini, chia jau tikro duxo pozhymis, persigalvojau, tu ne rusas, tu lenkas, dar baisiau Smile spuogas koks jibanas sedi prie to kompo ir ahuielini su superiu, donateri tu, toks vaflis, beviltishkumo virshune jau ten pas tave, tu chia koke nuoskauda turi koki velnia? kad chia rashineju, tau skaudu? Smile) vaje, nezhinojau, kad lenkai dar ir jausmus gali turet, anyway, tu esi DUXAS, thats the fact. Wink

caras*

caras*

Smile))))))

ghN



rodais dar chia lenku prigimties atstove? Smile pirkis ta superi kiekvienais metais, ash lauksiu kol tu jo neturesi, o tada, eisi naxui, ten kur tau ir vieta Wink

caras*

caras*

Myliu tave ghn uz tavo humoro jausma :DDD Tu man ir kitiems prailgini gyvenima Smile))))

ghN



caras* rašo:Myliu tave ghn uz tavo humoro jausma :DDD Tu man ir kitiems prailgini gyvenima Smile))))
prie ko chia kiti ? Smile draugu ieshkai, lenku tautybes atstove? nerasi nepergyvenk Smile

caras*

caras*

ghN rašo:
caras* rašo:Myliu tave ghn uz tavo humoro jausma :DDD Tu man ir kitiems prailgini gyvenima Smile))))
prie ko chia kiti ? :)draugu ieshkai, lenku tautybes atstove? nerasi nepergyvenk Smile

"nepergyvenk" tokio zodzio nera lietuviu kalboje Smile))))

ghN



caras* rašo:
ghN rašo:
caras* rašo:Myliu tave ghn uz tavo humoro jausma :DDD Tu man ir kitiems prailgini gyvenima Smile))))
prie ko chia kiti ? :)draugu ieshkai, lenku tautybes atstove? nerasi nepergyvenk Smile

"nepergyvenk" tokio zodzio nera lietuviu kalboje Smile))))
duxu duxas tu carai zjbal esi jobanas vaflis, paimt ir ant skruzdelyno tave ishgaminy toki, nieko daugiau nesugebi tik banint, lenkas ble :)dar taip jauchiu nieko nemegau kaip taves aborto liekana Smile

p.s. $onixXx tavo meilužis kiek supratau ? stogą jau skaityk turi Very Happy gina tavo įvaizdį, abu duxai, thats all ^^

14galingasis super adminas CARAS iš rusijos :) Empty Caras dx Antr. 12 17, 2013 10:29 pm

Mantas.



Nu ka galiu pasakyt apie cara..... Normalus ciuvas, megstantis byrkas paciulpt... Kartais sudu pavalgo... Dalina free banus ir smauko byrka pries mamos foto.. tai tiek, jei dar suzinosiu naujienu pranesiu  Smile 

Bkzimi



Tikrai Caras dalina uz nk banus dara jis ka nor kas nepatinka ban

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume