www.ragai.info forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ragai.info forumas

Diskusijos

Like/Tweet/+1
Latest topics
» Kas nutiko cepkai???
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyŠt. 06 06, 2015 8:10 am by マイクロ1

» Na configas kuris tikrai visiem patiks :)
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyŠt. 06 06, 2015 8:06 am by マイクロ1

» Privilegijų neverti "adminai"
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyKv. 10 02, 2014 7:02 pm by Naktis (Sadiste.`)

» public administratoriai
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyKv. 09 11, 2014 10:36 am by Dangazas

» Inva1deR ;x adminas su aim hack
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyAntr. 09 09, 2014 6:02 am by Pukis

» HYDROZ AR KAŽKAS TOKIO
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyŠt. 07 26, 2014 7:33 pm by L6

» uz nieka ban nespectines
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptyPen. 07 25, 2014 3:01 pm by kofas

» bandyk. :DDDDDD
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptySk. 07 20, 2014 7:03 pm by C0la

» Reikia pagalbos!
banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile. EmptySk. 07 20, 2014 3:15 pm by F3.14Z2


You are not connected. Please login or register

banas galvoju man ne pirmas ir ne paskutinis, banas nuo Dovile.

2 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

m? #sunrise



Sveiki ragu Administracija, serveriuose pas jus neseniai, kartais uzeinu palost, idomi publika susirenka. Losiu ne pirmus metus cs, taigi ateinu i jusu serverius kaip cepka.lt taip ir ragai.info .Kaip supratau adminus perka pas jus visi kas nori, ir poto iseina labai daug problemu, banus man deliuoja nzn uz ka, zmones pas jus adminai arba be ausiniu losia, arba nesuvokia zaidimo. Siandien gavau ban vien del to kad saudziau , ir visi pradejo rekaut banink ji wh, gerb. Dovile nuejo i spectate nzn ka pamate , dave 12h bano, bet neesme, paprase ss padaryti, as nemaciau kad ji kazka man rase, net console perziurejau irgi nepamacia , gavau ban. Noresi kad adminai parasytu bet kuriam zmogui, isitikintu jog zmogus pamate ar Adminas prases jo padaryti SS or not. I mane nieks nesikreipe, nieks nerase, o gavau bana SS/wh i skype. Taigi noresi kad Dovile suprastu tai, ir nebutu daugiau tokiu kazusu.
Bet ir cytu pas jus serve buna daug, dar galima istatyti komanda kad serveris pats darytu ss, ir irasynetu demke. Butu lengviau.

P.s rasykit pagal tema, kiti galit tik paskaityti. Aciu

caras*

caras*

Sveikas sunrise. Administratorius pries baninant pats daro record, todel ne praso ss.

m? #sunrise



Caras tai vat ir sakau , jog tokia admine kaip Dovile manes prase padaryti ss ir ataiust jai, jos teigimu. As to nemaciau, tai vat ir noriu kad zmones administratoriai suprastu jog reik isitikinti kad as pamaciau, o ne det bana. O jei jinai dare demo, tai tegul man parodo kur as cytinu. Ne pirmus metus losiu cs'a , ir pats buvau adminu.

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume