www.ragai.info forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ragai.info forumas

Diskusijos

Like/Tweet/+1
Latest topics
» Kas nutiko cepkai???
Verksniams del pasienio... EmptyŠt. 06 06, 2015 8:10 am by マイクロ1

» Na configas kuris tikrai visiem patiks :)
Verksniams del pasienio... EmptyŠt. 06 06, 2015 8:06 am by マイクロ1

» Privilegijų neverti "adminai"
Verksniams del pasienio... EmptyKv. 10 02, 2014 7:02 pm by Naktis (Sadiste.`)

» public administratoriai
Verksniams del pasienio... EmptyKv. 09 11, 2014 10:36 am by Dangazas

» Inva1deR ;x adminas su aim hack
Verksniams del pasienio... EmptyAntr. 09 09, 2014 6:02 am by Pukis

» HYDROZ AR KAŽKAS TOKIO
Verksniams del pasienio... EmptyŠt. 07 26, 2014 7:33 pm by L6

» uz nieka ban nespectines
Verksniams del pasienio... EmptyPen. 07 25, 2014 3:01 pm by kofas

» bandyk. :DDDDDD
Verksniams del pasienio... EmptySk. 07 20, 2014 7:03 pm by C0la

» Reikia pagalbos!
Verksniams del pasienio... EmptySk. 07 20, 2014 3:15 pm by F3.14Z2


You are not connected. Please login or register

Verksniams del pasienio...

3 posters

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1Verksniams del pasienio... Empty Verksniams del pasienio... Pen. 08 31, 2012 2:38 pm

Zalumynas



As jusu nesuprantu verkiat kad pasienis jau atsiprasant sudo vietoj. Tai jei jus norit zaist pasieni tai jus turit galvas ant peciu susirinkit grupe draugu zaideju katrie zaidzia tam pasieni platinkit ta serveri visokiuose Forumuose ar serveriu top. Susibendraukit su adminu " nobody " pasiulikit kas geriau o kas blogiau juk " nobody " pats nebezino ka jam geriau padarius jei is visu pusiu praso ir visu mintis skirtingos...

2Verksniams del pasienio... Empty ok Antr. 09 04, 2012 6:21 pm

ryzasss

ryzasss
Adminas

Zalumynas rašo:As jusu nesuprantu verkiat kad pasienis jau atsiprasant sudo vietoj. Tai jei jus norit zaist pasieni tai jus turit galvas ant peciu susirinkit grupe draugu zaideju katrie zaidzia tam pasieni platinkit ta serveri visokiuose Forumuose ar serveriu top. Susibendraukit su adminu " nobody " pasiulikit kas geriau o kas blogiau juk " nobody " pats nebezino ka jam geriau padarius jei is visu pusiu praso ir visu mintis skirtingos...
Nx man ten vargti, kad kazkam bapkes daryt!! As nueinu y kita serva ir man galva neskauda. Nieko nebaninu(nes ne admin) ir nesu baninamas. Normalus ten servai ir zaidziasi gerai nx man tam pasieni sau nervus gadint. Va Super adminas baiksis ir px. Jau Trecia menesi Pasieni nelosiu ir mano draugai ten net neina. Mastyt anksciau reikejo!!!!
Geros dienos Ponaiciai.

3Verksniams del pasienio... Empty 2 ryzhas Tr. 09 05, 2012 1:17 pm

M0TI0N



Zdarovenko, ryzhas tai gal isduosi paslapti kur zaidi ? Gal ir as prisijungciau Smile

Sponsored content



Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume